Drevené palety > EPAL palety

EPAL

Organizácia EPAL združuje európskych výrobcov, obchodníkov, železničné spoločnosti a dopravcov, ktorý využívajú alebo produkujú kvalitné a certifikované EUR - EPAL palety. EPAL (the European Pallet Association) bola založená v roku 1991 a v spolupráci s Európskymi železnčnými spoločnosťami zabezpečuje kvalitatívny dozor pri výrobe EUR paliet. Cieľom organizácie EPAL je zabezpečiť hospodárstvo kvalitatívne dostačujúceho a zámenného EUR paletového poolu dodržujúceho výmenné kritériá. Používatelia tak majú záruku toho, že kupujú a používajú EUR palety so zaručenou a zodpovedajúcou kvalitou.

EPAL paleta 1200 x 800 mm - Nová

Nové palety sú čisté a bez vlhkých pliesní. Všetky hranolky sú ostrúhané, nevyštiepané vyrobené z jedného kusu dreva a zvlaky nie sú poškodené. Rohy palety sú stupené orezom. Palety sú vyrobená so znakom EPAL vzhode s normou UIC 435 a sú označené ochrannou známkou EUR na pravom segmente, kód výrobcu na strednom segmente a kontrolný EPAL pásik, ochranná známka schvaľujúcej železnice na ľavom segmente. Ponúkame možnosť tepelného ošetrenia IPPC (ISPM 15, IPPC) a sušenia paliet.

EPAL paleta 1200 x 1000 mm - EUR 3

Nové palety sú čisté a bez vlhkých pliesní. Rozmer 1200 x 1000 x 145 mm. Všetky hranolky sú ostrúhané, nevyštiepané vyrobené z jedného kusu dreva a zvlaky nie sú poškodené. Rohy palety sú stupené orezom. Palety sú vyrobená so znakom EPAL vzhode s normou UIC 435 a sú označené ochrannou známkou EUR na pravom segmente, kód výrobcu na strednom segmente a kontrolný EPAL pásik, ochranná známka schvaľujúcej železnice na ľavom segmente. Ponúkame možnosť tepelného ošetrenia IPPC (ISPM 15, IPPC) a sušenia paliet.