drevené CP palety, chemické palety

Drevené palety > CP palety

Chemické palety

Chemické palety alebo známe pod skratkou ako CP palety sú normované palety, ktoré boli vyvinuté pre opakované používanie v chemickom priemysle po celej Európe. Podkladom pre tento systém je v súčasnej dobe používanie deviatich štandardných paliet. Veľká pozornosť pri vývoji bola venovaná kvalite, bezpečnosti a enviromentálnym aspektom ďalšieho využitia týchto paliet. Aj keď sú palety pre chemický priemysel navrhnuté pre špeciálne balenia, sú vhodné aj na iné tovary.

CP1 – paleta

CP 1 paleta
Paleta CP1 je dôležitou súčasťou chemického priemyslu a je špeciálne upravený tak, aby spĺňal medzinárodné normy. Táto chemická paleta sa často používa na bezpečnú prepravu produktov, tekutín a nádob . Paleta CP1 spĺňa všetky požiadavky normy IPPC/ISPM 15 a zabezpečuje prepravu všetkých produktov v optimálnych podmienkach . Hoci tento termín nemusí byť všeobecne známy, paleta CP1 hrá významnú úlohu pri efektívnom a bezpečnom dodávaní chemikálií a iných produktov v priemysle Rozmer palety typu CP1 je 1200 x 1000 mm nosnosť palety je 1 200 kg. Využitie palety v je rôznych druhoch priemyslu najčastejšie sa využíva pri preprave kartónových krabíce, sáčkov, flexibilných kontajnerov pre sypký materiál. Pre tento typ paliet ponúkame možnosť sušenia a tepelného ošetrenia IPPC.

CP2 – paleta

CP 2 paleta
Paleta CP2 je robustná a odolná paleta používaná v priemysle, najmä v chemickom priemysle, na prepravu a skladovanie tovaru. V porovnaní s inými paletami CP sa paleta CP2 vyznačuje určitými vlastnosťami , ako sú dodatočné výstuhy v rohoch a na vonkajších stranách , ako aj vyššia stohovateľnosť . Vďaka tomu je paleta CP2 obzvlášť odolná voči poškodeniu a ideálna na použitie v náročných prostrediach. Hoci môžu byť drahšie ako iné palety, ich trvanlivosť a odolnosť z nich robí dlhodobú investíciu , ktorá sa osvedčila v mnohých aplikáciách. Ak hľadáte robustnú a odolnú paletu , paleta CP2 môže byť pre vás tou správnou voľbou. Rozmer palety typu CP2 je 1200 x 800 mm nosnosť palety je 1 200 kg. Využitie palety v je rôznych druhoch priemyslu najčastejšie sa využíva pri preprave kartóných krabíc, vláknových sudov alebo kanistrov. Pre tento typ paliet ponúkame možnosť sušenia a tepelného ošetrenia IPPC.

CP3 – paleta

CP 3 paleta
Paleta CP3 je chemická paleta optimalizovaná pre kontajnery špeciálne navrhnutá na prepravu nebezpečného tovaru. Svojím prepracovaným dizajnom zaisťuje maximálnu bezpečnosť a stabilitu pri preprave . Paleta CP3 je vyrobená z robustného plastu a má protišmykový povrch , ako aj koľajničky a držiaky na bezpečné upevnenie nádob akejkoľvek veľkosti a tvaru. Ľahko sa s ním manipuluje a spĺňa všetky príslušné predpisy a požiadavky . S paletou CP3 sa môžete spoľahnúť na bezproblémovú a bezpečnú prepravu vašich chemikálií . Rozmer palety typu CP3 je 1140 x 1140 mm nosnosť palety je 1 200 kg. Využitie palety v je rôznych druhoch priemyslu najčastejšie sa využíva pri preprave kartóných krabíc, vláknových sudov alebo kanistrov. Pre tento typ paliet ponúkame možnosť sušenia a tepelného ošetrenia IPPC.

použité CP palety

použité CP palety
Ponúkame možnosť dodávok aj použitých CP paliet typu CP 1, CP 2 a CP 3.