Drevené palety > CP palety

Chemické palety

Chemické palety alebo známe pod skratkou ako CP palety sú normované palety, ktoré boli vyvinuté pre opakované používanie v chemickom priemysle po celej Európe. Podkladom pre tento systém je v súčasnej dobe používanie deviatich štandardných paliet. Veľká pozornosť pri vývoji bola venovaná kvalite, bezpečnosti a enviromentálnym aspektom ďalšieho využitia týchto paliet. Aj keď sú palety pre chemický priemysel navrhnuté pre špeciálne balenia, sú vhodné aj na iné tovary.

CP1 – paleta

CP 1 paleta
Rozmer palety typu CP1 je 1200 x 1000 mm nosnosť palety je 1 200 kg. Využitie palety v je rôznych druhoch priemyslu najčastejšie sa využíva pri preprave kartónových krabíce, sáčkov, flexibilných kontajnerov pre sypký materiál. Pre tento typ paliet ponúkame možnosť sušenia a tepelného ošetrenia IPPC.

CP2 – paleta

CP 2 paleta
Rozmer palety typu CP2 je 1200 x 800 mm nosnosť palety je 1 200 kg. Využitie palety v je rôznych druhoch priemyslu najčastejšie sa využíva pri preprave kartóných krabíc, vláknových sudov alebo kanistrov. Pre tento typ paliet ponúkame možnosť sušenia a tepelného ošetrenia IPPC.

CP3 – paleta

CP 3 paleta
Rozmer palety typu CP3 je 1140 x 1140 mm nosnosť palety je 1 200 kg. Využitie palety v je rôznych druhoch priemyslu najčastejšie sa využíva pri preprave kartóných krabíc, vláknových sudov alebo kanistrov. Pre tento typ paliet ponúkame možnosť sušenia a tepelného ošetrenia IPPC.

použité CP palety

použité CP palety
Ponúkame možnosť dodávok aj použitých CP paliet typu CP 1, CP 2 a CP 3.