Drevené palety > Paletové ohrádky

Paletové ohrádky

Paletové ohrádky dodávame v rôznych kvalitatívnych prevedeniach a v rôznych rozmeroch. Najčastejšie sa jedná o klasické rozmery 1200x800x200 mm, 1200x1000x200 mm alebo 800x600x200 mm. Nádstavky / sklopné rámy / je možné dodávať v prevedený ako jednodoskové alebo dvojdoskové, dosky môžu byt hoblované s možnosťou tepelného ošetrenia IPPC. Ponúkame možnosť nástreku vlastného loga firmy. Spoľahlivé riešenie pre vaše položky počas skladovania a doručovania. Produkt, ktorý kombinuje jednoduchosť, udržateľnosť a optimalizáciu nákladov.

Sklopný rám - paletová ohrádka

Paletové nádstavce /drevené paletové ohrádky/ sú urcené na prepravu a skladovanie tovaru menších rozmerov. Svojím riešením ponúkajú rýchlo poskladať kontajner pre rôzne druhy materiálu. Základným prvkom je drevený rám z masívnych dosiek, v rohoch spojený oceľovými otočnými pántmi. Sú upravené tak, aby jednotlivé časti nadstavby do seba zapadali a tvorili pevný a bezpečný celok s možnosťou pridávať či odoberať jeho jednotlivé dielce. Nepoužívané dielce v zloženom stave zaberajú málo priestoru a možnosť ich stohovania na palete je ďalším príspevkom k šetreniu skladovacieho priestoru. Ponúkame možnosť dodávok nových ale aj použitých sklopných rámov /paletových ohrádok/.
  • Optimalizácia priestoru
  • Opakovane použiteľné balenie
  • Ochrana počas prepravy
  • Jedinečné riešenie skladu
  • Presnosť výroby
  • Produkt šetrný k prírode

Produkt šetrný k prírode

Drevený obal znamená, že ho možno zlikvidovať bez poškodenia životného prostredia, na rozdiel od plastových alebo kovových obalov. Dosiahnite značné úspory znížením množstva odpadu a odpadu, ktorý sa má likvidovať.