Drevené palety > Použité palety

Použité europalety

Hľadáte spôsob, ako zlepšiť ziskovosť vášho podniku? Je tu jednoduché a efektívne riešenie. Použité europalety na viac použití alebo aj jedno, keď sa neočakáva návrat palety. Hlavnou výhodou je použitá europaleta je lacnejšie ako klasická nová europaleta EPAL. Nami ponúkane kvalitné palety na predaj sa dajú použiť ako aj palety na nábytok. Kvalitné palety sú nevyhnutným nástrojom pre mnoho podnikov, či už ide o logistiku, výrobu alebo obchod. Správna voľba paliet vám umožní optimalizovať náklady na prepravu a skladovanie tovaru, čím zvýšite efektivitu svojho podniku. Navyše, zákazníci očakávajú, že tovar, ktorý od vás dostávajú, bude v bezpečných rukách a na bezpečnej palete. S našimi kvalitnými paletami na predaj máte istotu, že váš tovar bude v bezpečí a že budete mať pripravené potrebné prostriedky na jeho skladovanie a prepravu. Použité palety na predaj:
svetle europalety, palety na nábytok Svetlé europalety podľa normy
tmave europalety Tmavé europalety podľa normy
pouzite palety Použité palety

Štandardné palety / Jednocestné palety

Jednorazové palety sú ideálne riešenie na jedno použitie, keď sa neočakáva návrat palety. Jednocestné palety sú uprednostňované nosiče nákladov, najmä pri vývoze. Ďalšia výhoda: jednorázová paleta sú lacnejšie ako klasické europalety EPAL.
jednorazove palety Jednorázové palety v rozmere 1200x800 mm
standardne palety Štandardné palety v rozmere 1200x800 mm
atypické palety Atypické palety UK v rôznych rozmeroch

použité CP palety

Použité CP palety sú ideálne riešenie na jedno použitie, keď sa neočakáva návrat palety. Jednocestné palety sú uprednostňované nosiče nákladov, najmä pri vývoze.
CP1 palety Použitá CP 1 paleta 1200x1000 mm
CP2 palety Použitá CP 2 paleta 1200x800 mm
CP3 palety Použitá CP 3 paleta 1145x1145 mm